LK Fuga Hygrostat med rumføler

LK Fuga Hygrostat med rumføler er ideel til at styre udluftningen i rum som toiletter og badeværelser. Med en integreret timerfunktion kan du nemt kombinere ventilatorstyring med belysning. Designet til planforsænket montage passer den perfekt ind i ethvert moderne hjem.

LK Fuga Hygrostat med rumføler koster lige nu 1.148 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.072 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.072 kr (14. april 2026) og 1.148 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.148 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA hygrostat med rumføler, hvid
1.148 kr
+ fri fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga hygrostat med rumføler, 1,5 modul og 1 modul, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Hygrostat med seperat fugtsensor, 230Vac / 50Hz, 1 modul , hvid
1.211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Hygrostat M/Rumføler Hv
1.238 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.277 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga hygrostat m. rumføler hvid
1.285 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga hygrostat med rumføler i hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Hygrostat med rumføler, 1,5M og 1M, Hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga hygrostat, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga Hygrostat.M.Rumføler Hv
1.571 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.650 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Fugtregulatorer