LK Fuga HDMI Udtag 1,5 Modul Hvid

LK Fuga HDMI vægdåse er et passivt udtag med en vinkel HUN/HUN adapter, perfekt til fast installation af HDMI-forbindelser. Ideel til fladskærme, udtaget sikrer en diskret og elegant installation i hjemmet. Det hvide design passer smukt ind i moderne interiører.

LK Fuga HDMI Udtag 1,5 Modul Hvid koster lige nu 233 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 223 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 223 kr (16. april 2026) og 256 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 233 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA 1 stk HDMI udtag hun-konnektor, 1 modul, hvid
233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga 1,5M T3 Hdmi 1.4 Udtag Hv
257 kr
+ 64 kr fragt
Total: 321 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA HDMI udtag 1½ modul, hvid
258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga HDMI udtag, 1,5 modul, hvid
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga HDMI udtag 1½ modul i hvid
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga HDMI udtag, 1,5 modul, hvid
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA 1,5 MODUL HDMI 1.4
301 kr
+ 78 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga HDMI udtag
456 kr
+ 49 kr fragt
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga HDMI udtag, 1,5M, Hvid
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga 1,5 Modul Hdmi 1.4 Udtag Hv
548 kr
+ 79 kr fragt
Total: 627 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.9%

Specifikationer

Kategori: Elektronik