LK FUGA dataudtag SUB-D 1x9-pol eller 1x15 pol VGA 1½ modul hvid

Bedste pris
Stabil pris
1.599kr
hos BilligVVS DK
På lager

LK FUGA dataudtag SUB-D er beregnet til montering af SUB-D konnektor med enten 9 eller 15 poler (VGA). Dataudtaget leveres med låseskrue, men uden SUB-D konnektor, og passer til 1½ modul. Pakken indeholder 10 stk. i hvid. Velegnet til installationer, hvor der ønskes fleksibilitet mellem 9-pol og 15-pol konnektorer.

LK FUGA dataudtag SUB-D 1x9-pol eller 1x15 pol VGA 1½ modul hvid koster lige nu 1.599 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.470 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.470 kr (09. maj 2026) og 1.599 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.599 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
10 stk LK Fuga dataudtag SUB-D, 1x9-pol el. 1x15 pol VGA, 1,5M, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
10 stk LK Fuga dataudtag VGA-udtag, 1½ modul, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
10 stk LK FUGA dataudtag SUB-D, 1x9-pol el. 1x15 pol VGA, 1,5 modul, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
10 stk LK FUGA dataudtag SUB-D 1x9-pol eller 1x15 pol VGA 1½ modul i hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Elektronik