LK Fuga Afbryder 1-pol med Lampe

LK Fuga afbryderen er en alsidig og pålidelig løsning til dit hjem. Med en 1-polet kontakt og indbygget LED lampe passer den perfekt til steder, hvor synlighed er vigtig, såsom badeværelser eller entré. Afbryderen er designet til nem installation i standard indmuring og skillevægge.

LK Fuga Afbryder 1-pol med Lampe koster lige nu 209 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (03. maj 2026) og 214 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga afbryder 1-pol med rød lampe, 1 modul, hvid
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA® indsats afbryder 16A 1-pol med lampe 230V Hvid
214 kr
+ 39 kr fragt
Total: 253 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga afbryder 1-pol med rød lampe 1 modul, hvid
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga afbryder 1-pol med rød lampe, 1 modul, hvid
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK Fuga afbryder 1-pol med lampe i hvid
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA Afbryder 1-polet med rd LED halvmodul lampe , 1 modul, hvid
241 kr
+ 39 kr fragt
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA AFBRYDER 1POL M/LAMPE
241 kr
+ 78 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LK Fuga afbryder med rød LED lampe 1-pol 16A hvid
243 kr
+ 49 kr fragt
Total: 292 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga Afbryder 1-pol med rød lampe, 1M, Hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Fuga Afbryder 1Pol M/Lampe 16A 250V Hv
262 kr
+ 64 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
LK FUGA 1-pol afbryder med lampe 16A 250V, Hvid, AAK542D6201
306 kr
+ 79 kr fragt
Total: 385 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris