LK FUGA 1 modul USB-lader

LK FUGA 1 modul USB-lader giver dig nem opladning med to USB-porte og en samlet ladestrøm på op til 2,1A. Perfekt til hjemmet, hvor smartphones, tablets og andet IT-udstyr nemt kan oplades. Elegant design i hvid passer til enhver indretning.

LK FUGA 1 modul USB-lader koster lige nu 334 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 305 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 305 kr (08. april 2026) og 334 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 334 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Fuga 2xUSB 2,1A 1 modul, hvid
334 kr
+ 39 kr fragt
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Fuga 2xUSB 2,1A 1 modul, hvid
335 kr
+ 39 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
LK FUGA stikkontakt 1 modul Med 2xUSB
339 kr
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK FUGA dobbelt 5V USB-lader 2,1A 1 modul, hvid
343 kr
+ 39 kr fragt
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
LK Fuga 2 x USB lader, 2,1A, 1 modul, hvid
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
FUGA 2XUSB LADER 2,1A 1M HV
355 kr
+ 78 kr fragt
Total: 433 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Fuga 2xUSB 2,1A 1 modul, hvid
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK FUGA, Dobbelt USB A-lader, 10,5W, 1 modul, hvid Lauritz Knudsen
418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Fuga 2Xusb Lader 2,1A 1M Hv
421 kr
+ 79 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Fuga 2xUSB lader 2,1A 1 modul hvid
476 kr
+ 49 kr fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lk
Kategori: God Pris