LK Dreje Stikkontakt 2P+J

Denne LK dreje stikkontakt kombinerer funktion og design, lavet i lysegrå bakelit med en mørkegrå drejeknap. Den er udstyret med en 2-polet afbryder og jord, ideel til sikker installation i både hjem og erhverv. Monteres nemt udvendigt på underlag og er kompatibel med LK FUGA-systemet.

LK Dreje Stikkontakt 2P+J koster lige nu 384 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 375 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 375 kr (06. april 2026) og 384 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 384 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK stikkontakt med 2-pol drejeafbryder 2-pol med jord IP44, lysegrå
384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK dreje stikkontakt m. jord og afbryder, 2 polet, gr
384 kr
+ 39 kr fragt
Total: 423 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK dreje stikkontakt med jord
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Stikkontakt med 2-pol afbryder 2-pol med jord
415 kr
+ 49 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK dreje stikkontakt m/jord
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
DREJESTIKKONTAKT LMJ 2P IP55
431 kr
+ 78 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dreje Stikkontakt 2P+J M/Afbr.
437 kr
+ 64 kr fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK drejestikkontakt m. jord
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Drejestikkontakt Lmj 2P Ip44 Lgrå
541 kr
+ 79 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: God Pris