LK Dækkappe UG18/UGL18

Denne dækkappe fra LK er en reservedel til UG18/UGL18 gruppetavler af ældre type. Den kommer i en diskret lysegrå farve og passer til tavler med 3 rækker. Bemærk, den er ikke kompatibel med nyere modelserier.

LK Dækkappe UG18/UGL18 koster lige nu 587 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 545 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 545 kr (16. april 2026) og 587 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 587 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Dækkappe for UG18/UGL18 gammel type
587 kr
+ 39 kr fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Dækkappe for UG 18 / UGL 18 gl. type
601 kr
+ 49 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Dækkappe for Gruppetavle UG18/UGL18 gl. type, Grå
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK dækkappe for udvendig gruppetavle UG18/UGL18 gl. type i lysegrå
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dækkappe F/Ug18 Og Ugl18 Gl.Typ
637 kr
+ 64 kr fragt
Total: 701 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Dækkappe for Gruppetavle UG18/UGL18 gl. type, grå
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK dækkappe for gl.UG gruppetavler,UG18
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dkkappe for UG18.UGL18 gammel type
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Afdækninger til elektriske kontakter