LK Dækkappe UG150-18 Hvid

Bedste pris
Stabil pris
268kr
381 krSPAR 30%
hos EL-NETSALG
På lagerLaveste

LK Dækkappe UG150-18 er designet til at beskytte installationerne i din udvendige gruppetavle. Med sin hvide finish giver denne dækkappe et rent og professionelt udseende, mens den samtidig forlænger tavlens levetid ved at skærme mod ydre påvirkninger. En ideel løsning til effektiv vedligeholdelse af elektriske installationer.

LK Dækkappe UG150-18 Hvid koster lige nu 268 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 268 kr (16. april 2026) og 268 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 268 kr hos EL-NETSALG.

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Dækkape UG150-18 hvid
268 kr
+ 49 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
DÆKKAPPE FOR UG18-150 HVID
275 kr
+ 78 kr fragt
Total: 353 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Dækkappe UG150-18 hvid
278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Dækkappe for UG150-18, Hvid
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK dækkappe til udvendig gruppetavle UG150-18 i hvid
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Dækkappe for UG150-18, Hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK dækkappe til gruppetavle UG18-150, hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dkkappe for UG150-18 hvid
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dækkappe F/Ug150-18 Hvid
323 kr
+ 64 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dækkappe For Ug18-150 Hvid
381 kr
+ 79 kr fragt
Total: 460 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Kontorforsyning