LK Dækkappe UG12/UGL12 Gammel Type

Denne dækkappe fra LK er designet til UG12 og UGL12 gruppetavler af den gamle type. Fremstillet i en neutral grå farve, passer dette dæksel diskret ind i enhver installation. Med dimensionerne 304 mm i højden, 231 mm i bredden og 84 mm i dybden, er det ideelt til udskiftning eller reparation af eksisterende tavler.

LK Dækkappe UG12/UGL12 Gammel Type koster lige nu 387 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 342 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 342 kr (07. april 2026) og 387 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 387 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
DÆKKAPPE FOR UG12/UGL12 GAMMEL
387 kr
+ 78 kr fragt
Total: 465 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Dækkappe for UG12/UGL12 gammel type
398 kr
+ 39 kr fragt
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Dækkappe for Gruppetavle UG12/UGL12 gl. type, Grå
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Dækkappe for UG 12 / UGL 12 gl. type
406 kr
+ 49 kr fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK dækkappe for udvendig gruppetavle UG12/UGL12 gl. type i lysegrå
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dækkappe F/Ug12 Og Ugl12 Gl.Typ
420 kr
+ 64 kr fragt
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Dækkappe for Gruppetavle UG12/UGL12 gl. type, grå
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dkkappe for UG12.UGL12 gammel type
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK dækkappe for gl.UG gruppetavler,UG12
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dækkappe For Ug12/Ugl12 Gammel Type Lg
531 kr
+ 79 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Kontorforsyning