LK Dækkappe U og S Gammel Type

LK Dækkappen er designet til den gamle type U og S gruppetavler og passer perfekt til 6 M36-enheder. Denne grå dækkappe beskytter installationer og bidrager til et pænere udseende, mens den sikrer stabilitet og holdbarhed.

LK Dækkappe U og S Gammel Type koster lige nu 241 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 231 kr (16. april 2026) og 241 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 241 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
DÆKKAPPE FOR U OG S GAMMEL
241 kr
+ 78 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Dækkappe for Gruppetavle U og S gl. type, Grå
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Dækkappe for U og S gammel type
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DÆKKAPPE 6XM36 F/U, S GL.TP
257 kr
+ 49 kr fragt
Total: 306 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
LK dækkappe for gruppetavle U og S i grå
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Dækkappe for Gruppetavle U og S gl. type, Grå
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK dækkappe til UV6 gl. type
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Dækkappe 6Xm36 F/U, S Gl.Tp
284 kr
+ 64 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dkkappe for U og S gl. type
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dækkappe For U Og S Gammel Type, 6 Gruppeenheder
335 kr
+ 79 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Kontorforsyning