LK Blankettang

LK Blankettang er det ideelle værktøj til at fjerne blanketter fra plast-underlag og måler- og gruppetavler. Den er konstrueret til at håndtere pladetykkelser op til 3 mm og tilpasses nemt kablets diameter. Bruges med LK Fuga og Opus systemer.

LK Blankettang koster lige nu 407 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 392 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 392 kr (07. april 2026) og 407 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 407 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK OPUS 66 underlag kombi blankettang,
407 kr
+ 39 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK blankettang til Opus og Fuga
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Blankettang for plast plade op til 3 mm i tykkelsen Lauritz Knudsen
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
BLANKETTANG OPUS/FUGA 100V0001
437 kr
+ 78 kr fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Blankettang F/ Fuga / Opus
437 kr
+ 64 kr fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK blankettang
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK blankettang
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Blankettang Opus/Fuga 100V0001
560 kr
+ 79 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Fotoalbum