LK Actassi Patchpanel 24 huls

LK Actassi patchpanel er designet til at rumme 24 Actassi S1 konnektorer. Med sin holdbare koksgrå konstruktion og Quick Fix-funktion sikrer det nem installation og pålidelig ydeevne. Perfekt til professionelle netværksløsninger.

LK Actassi Patchpanel 24 huls koster lige nu 435 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 367 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 367 kr (08. maj 2026) og 435 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 435 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
LK Actassi Advanced patchpanel til S1 Actassi konnektorer, 24 huller, 1HE hj
435 kr
+ 39 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
LK Actassi 24 huls patchpanel
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Actassi S1 Patchpanel 24H 1He Adv Kg
479 kr
+ 78 kr fragt
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Actassi Patchpanel S1 24 huls 1HE ADV
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
LK Actassi Patchpanel 24 huls
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
LK Actassi Patchpanel 24 huls
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Patchpanel 24 Hul S1 1He,Adv,Kg
490 kr
+ 64 kr fragt
Total: 554 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
LK Actassi 19" patchpanel kobber S1 24H 1HE adv, koksgrå
570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Actassi S1 Patchpanel 24H 1He Adv Kg
738 kr
+ 79 kr fragt
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lauritz Knudsen
Kategori: Elektronik