Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn Forest Friends

Oplev en verden af leg og læring med Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn. Lavet i holdbart træ, tilbyder den otte sjove aktiviteter, der fremmer dit barns motoriske færdigheder. Perfekt til de første skridt i et charmerende skovunivers.

Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn Forest Friends koster lige nu 518 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 496 kr (29. marts 2026) og 640 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 518 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Little Dutch Multi-activity Baby Walker Forest Friends
518 kr
+ 39 kr fragt
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
DearBaby favicon
DearBaby
Forest Friends Multi-aktivitets Gåvogn Little Dutch
674 kr
+ fri fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Nordic Simply favicon
Nordic Simply
Gåvogn blå med aktiviteter | Træ FSC Little Dutch
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
KÆRE BØRN - Alt til dit barn favicon
KÆRE BØRN - Alt til dit barn
Little Dutch Multi Aktivitets Gåvogn
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn Forest Friends
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
C.Centrum favicon
C.Centrum
Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch
875 kr
+ 49 kr fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Babylegetøj