LifeStraw Go 2.0 vandflaske

4.3 (1 anmeldelse)
LifeStraw Go 2.0 vandflaske
Bedste pris
Stabil pris
499kr
580 krSPAR 14%
hos Wolf Tactical
På lagerLaveste

LifeStraw Go 2.0 vandflaske kombinerer avanceret filtrering med elegant design i rustfrit stål. Perfekt til rejser og daglig brug, fjerner den skadelige bakterier og parasitter for en renere drikkeoplevelse. Med en kapacitet på 700ml er den ideel til at holde dig hydreret på farten.

LifeStraw Go 2.0 vandflaske koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (15. april 2026) og 499 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Wolf Tactical.

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Lifestraw Vandflaske Med Filter Go 2.0 Series Stainless Steel Sort
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
LifeStraw Go 2.0 Termoflaske
549 kr
+ 45 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml i Rustfrit stål
560 kr
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Black Str. .7L
580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Black Str. .7L
580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Transportable vandfiltre og vandrensere
farve: Black, Blue, Clear, Pink, White
funktioner: Med filter
materiale: Plast
mønster: Sports