LifeStraw Go 2.0 vandflaske

LifeStraw Go 2.0 vandflaske er din ideelle følgesvend til filtreret vand på farten. Med et indbygget avanceret filter sikrer den rent drikkevand, uanset hvor du er. Den BPA-fri flaske er perfekt til rejser, sport og daglig brug.

LifeStraw Go 2.0 vandflaske koster lige nu 324 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 319 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 319 kr (17. maj 2026) og 350 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 324 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 1L
324 kr
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Drikkedunk LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Clear
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
LifeStraw Go 1 liter, Clear
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Clear Str. .1L
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Clear Str. .1L
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Transportable vandfiltre og vandrensere