LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml

4.3 (724 anmeldelser)
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml
Bedste pris
Stabil pris
499kr
683 krSPAR 27%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

LifeStraw Go 2.0 vandflaske kombinerer funktionalitet og stil, med sit filter i rustfrit stål der sikrer rent drikkevand. Perfekt til rejser og daglig brug, da den let kan fyldes op fra naturlige kilder og filtrerer skadelige stoffer for et sundere indtag.

LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (01. marts 2026) og 499 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml i Rustfrit stål
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Lifestraw Vandflaske Med Filter Go 2.0 Series Stainless Steel Icelandic Blue
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
LifeStraw Go 2.0 Termoflaske
549 kr
+ 45 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Icelandic Blue Str. .7L
683 kr
+ 39 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Icelandic Blue Str. .7L
683 kr
+ 39 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Fotoalbum