LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml

4.3 (724 anmeldelser)
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml
Bedste pris
Stabil pris
499kr
630 krSPAR 21%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

LifeStraw Go 2.0 er en stilfuld 700ml vandflaske i rustfrit stål, der sikrer rent og smagfuldt vand til dine rejser og daglige aktiviteter. Med et indbygget filter kan du være tryg ved at fylde op fra naturlige vandkilder eller offentlige haner. Perfekt til eventyr eller hverdagsbrug.

LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (15. april 2026) og 499 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 700ml i Rustfrit stål (Hvid)
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Lifestraw Vandflaske Med Filter Go 2.0 Series Stainless Steel Hvid
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
LifeStraw Go 2.0 Termoflaske
549 kr
+ 45 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F White Str. .7L
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F White Str. .7L
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Fotoalbum