LifeStraw Go 2.0 vandflaske 1L

Bedste pris
Faldet 11.2%
325kr
500 krSPAR 35%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

LifeStraw Go 2.0 vandflaske er en innovativ løsning til rent vand på farten. Den integrerede filterteknologi sikrer rent og velsmagende vand ved rejser og daglig brug. Med en kapacitet på 1 liter er den perfekt til både udendørs eventyr og kontorbrug.

LifeStraw Go 2.0 vandflaske 1L koster lige nu 325 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 27,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 325 kr (30. juni 2026) og 449 kr (10. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 325 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 1L
325 kr
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Drikkedunk LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Terrace green
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Terrace Green Str. .1L
483 kr
+ 39 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L Terrace Green Str. .1L
483 kr
+ 39 kr fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
LifeStraw Go 1 liter, Terrace Green
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.2%

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Transportable vandfiltre og vandrensere