LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel

Bedste pris
Stabil pris
499kr
630 krSPAR 21%
hos Wolf Tactical
På lagerLaveste

LifeStraw Go 2.0 er en rustfri stålflaske med et indbygget vandfilter, der sikrer rent og velsmagende vand til rejser og daglig brug. Flasken har en kapacitet på 700ml og er ideel til udendørsaktiviteter, hvor adgang til rent vand er vigtigt. Det aktive kulfilter fjerner urenheder for en sikker drikkeoplevelse.

LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (11. april 2026) og 499 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Wolf Tactical.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Lifestraw Vandflaske Med Filter Go 2.0 Series Stainless Steel Aegean Sea
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
LifeStraw Go 2.0 Termoflaske
549 kr
+ 45 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Aegean Sea Str. .7L
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
LifeStraw Go 2.0 Stainless Steel Water F Aegean Sea Str. .7L
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
LifeStraw Go Stainless Steel 700 ml Aegean Sea
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
LifeStraw Go 2.0 vandflaske 700ml i Rustfrit stål
630 kr
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Transportable vandfiltre og vandrensere