LIFA Kunstigt Juletræ 210x142 cm

Oplev den magiske jul med LIFA's kunstige juletræ, der måler 210 cm i højden. Lavet af PE og PVC, tilbyder det et naturtro udseende med næsten 1000 grankviste. Indbygget LED lyskæde og en stabil top gør det nemt at dekorere med stjernen.

LIFA Kunstigt Juletræ 210x142 cm koster lige nu 1.512 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (30. marts 2026) og 1.512 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.512 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Juletræ kunstig PE/PVC LIFA, Klasse A+, 210x142 cm m/LED og stjerne NORDIC WINTER
1.512 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 210 x 142 cm
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 210 x 142 cm
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Juletræ kunstig PE/PVC LIFA, Klasse A+, m/LED og stjerne,mix, 4 størrelser 210 x 142 cm
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 210 x 142 cm
2.848 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 210 x 142 cm
2.999 kr
+ 299 kr fragt
Total: 3.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordic Winter Lifa kunstigt juletræ med lys, 210 x 142 cm
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NORDIC WINTER
Kategori: Hjem og have