Lg Ultrawide 49u950a 49 tommer 5120 × 1440pixels Nano Ips 32:9 144hz

Bedste pris
Stabil pris
8.490kr
10.229 krSPAR 17%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

LG UltraWide 49U950A er en 49-tommer buet skærm med Nano IPS-panel og 32:9-format, der erstatter to QHD-skærme. Den store Dual QHD-opløsning på 5120 x 1440 giver dig to arbejdsområder side om side, ideelt til multitasking. Skærmen dækker 98% af DCI-P3 for præcis farvegengivelse, hvilket gør den velegnet til foto- og videoredigering. Med 144 Hz opdateringshastighed, G-SYNC og FreeSync Premium Pro får du en flydende billedoplevelse. USB-C med strømforsyning, indbygget KVM og hub minimerer kabelrod.

Lg Ultrawide 49u950a 49 tommer 5120 × 1440pixels Nano Ips 32:9 144hz koster lige nu 8.490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 9.199 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.490 kr (16. juli 2026) og 9.199 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.490 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
LG 49" curved skærm UltraWide 49U950A
8.490 kr
Total: 8.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lg Ultrawide 49u950a 49 tommer 5120 × 1440pixels Nano Ips 32:9 144hz
8.499 kr
Total: 8.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
49" LG UltraWide 49U950A-W 5120x1440 144Hz
9.170 kr
+ fri fragt
Total: 9.170 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
LG UltraWide 49U950A-W 49 Nano IPS 5120 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz
10.229 kr
+ fri fragt
Total: 10.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: LG