LG UltraWide 34BA85QE-B
Laveste pris nogensinde
LG UltraWide 34BA85QE-B
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 4.2%
LG UltraWide 34BA85QE-B er en 34-tommer skærm skabt til produktivitet og multitasking. Med en opløsning på 3440 x 1440 og IPS-teknologi får du en betagende billedkvalitet og farvepræcision. Den buede 21:9 skærm sikrer et bredt synsfelt, mens USB-C tilslutning forenkler din setup med strømdistribution op til 90 W. Perfekt til professionelle videokonferencer med indbygget webcam, mikrofon og højttalere.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
LG UltraWide 34BA85QE-B 34" 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lg 34ba85qe-b 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Proshop.dk
34" LG UltraWide 34BA85QE-B 3440x1440 60Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Ultrashop favicon
Ultrashop
Prishistorik
Faldet 4.2%