LG UltraGear 34GN850P-B
4.6 (450 anmeldelser)
LG UltraGear 34GN850P-B
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 18.4%
LG UltraGear 34GN850P-B er en 34-tommers buet gaming-skærm designet til intense spiloplevelser. Med en opløsning på 3440 x 1440 og Nano IPS-teknologi leverer den skarpe billeder og levende farver. Den høje opdateringshastighed på 144Hz og en hurtig responstid på 1 ms sikrer flydende bevægelser. Skærmen er også kompatibel med G-SYNC og FreeSync for en gnidningsfri performance.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" LG UltraGear 34GN850P-B 3440x1440 160Hz
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
LG UltraGear 34GN850P-B 34 Nano IPS 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 144Hz
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lg Ultragear 34gn850p-b Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Ah-ips 21:9 144hz
Leveringstid: 1-2 dage
Dustin DK favicon
Dustin DK
Prishistorik
Steget 18.4%