LG UltraGear 27GS95QE-B
4.5 (527 anmeldelser)
LG UltraGear 27GS95QE-B
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 5.1%
Oplev gaming på en helt ny måde med LG UltraGear 27GS95QE-B. Denne 27" OLED-skærm tilbyder QHD-opløsning på 2560 x 1440 og en opdateringshastighed på 240 Hz, der sikrer flydende og skarpe billeder. Med en responstid på kun 0,03 ms og DisplayHDR 400 True Black teknologi får du dyb kontrast og fantastiske detaljer. Perfekt til både konkurrencespil og fordybende gaming oplevelser.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
LG UltraGear 27GS95QE-B 27" 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 240Hz
Proshop.dk
26.5" LG UltraGear 27GS95QE-B 2560x1440 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Leveringstid: 1-2 dage
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lg Ultragear 27gs95qe 26.5 tommer 2560 × 1440pixels 16:9 240hz
Prishistorik
Steget 5.1%