LG 32MR50C-B
4.6 (591 anmeldelser)
LG 32MR50C-B
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 3.1%
Oplev en fordybende spiloplevelse med LG 32MR50C-B. Denne 31,5" gaming skærm leverer skarp Full HD opløsning og en jævn 100 Hz opdateringshastighed, hvilket gør den ideel til både spil og arbejde. Nyd dyb kontrast og levende farver, der bringer dine spil og medier til live.
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
LG 32MR50C-B 31.5" 1920 x 1080 HDMI 100Hz
Proshop.dk
32" LG 32MR50C-B 1920x1080 100Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming skærm LG 32MR50C-B 31,5" Full HD 100 Hz
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Ultrashop favicon
Ultrashop
Leveringstid: 1-2 dage
Prishistorik
Faldet 3.1%