Lexmark X950X2KG

Lexmark X950X2KG sort lasertoner er designet til din laserprinter for knivskarpe udskrifter med dybt sort niveau og jævn gråskala. Med en kapacitet på op til 38.000 sider sikrer den professionelle resultater til dokumenter og grafik. Nem at installere og yderst pålidelig.

Lexmark X950X2KG koster lige nu 999 kr. En stigning på 48,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 674 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 674 kr (13. april 2026) og 999 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette sort 32.000 sider X950X2KG Modsvarer: N/A
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark X950X2KG Toner Black Lasertoner Sort
1.073 kr
+ fri fragt
Total: 1.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark X950X2KG Sort Lasertoner Original
1.167 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.216 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Black Extra High Yield
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner