Lexmark C332HK0

Lexmark C332HK0 er en original sort tonerpatron designet til Lexmark C3326dw og MC3326adwe printere. Toneren er højtydende og sikrer en ensartet billedkvalitet samt pålidelighed i dit printmiljø. Den originale patron giver korrekte indikationer på tonerstatus og er udviklet til at levere holdbare og avancerede udskrifter.

Lexmark C332HK0 koster lige nu 991 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 953 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 953 kr (19. maj 2026) og 995 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark C332HK0 / High Capacity Return Program Toner Black
991 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark C332HK0 Tonerkassette sort 3.000 sider C332HK0 Modsvarer: N/A
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
LEXMARK Sort Lasertoner
1.135 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.184 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Sort 3000 sider Toner C332HK0
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lexmark Toner Sort 3k C3326dw/mc3326adwe
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner