Lexmark C242XM0

Lexmark C242XM0 er en original magenta tonerpatron med ekstra høj kapacitet, der passer til udvalgte Lexmark printere. Toneren sikrer pålidelige og ensartede udskriftsresultater fra første til sidste side. Den er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere og giver korrekte indikationer på tonerstatus. Velegnet til dig, der ønsker høj kvalitet og holdbarhed ved avancerede udskrifter.

Lexmark C242XM0 koster lige nu 1.176 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.098 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.098 kr (03. juli 2026) og 1.176 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.176 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark C242XM0 / Extra High Capacity Magenta
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark C242XM0 Tonerkassette magenta 3.500 sider C242XM0 Modsvarer: N/A
1.289 kr
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
LEXMARK Magenta Lasertoner
1.307 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.356 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner C242XM0 Magenta Extra High Yield
1.642 kr
Total: 1.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner C242xm0 Magenta, 3500 Sider
1.702 kr
+ fri fragt
Total: 1.702 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unknown