Lexmark B232000

4.2 (105 anmeldelser)

Lexmark B232000 er en sort, original tonerpatron designet til Lexmark B- og MB-serie printere. Den leverer høj kvalitet og pålidelige udskriftsresultater fra første til sidste side. Toneren har en kapacitet på 3.000 sider og er nøjagtigt indstillet til at sikre ensartet udskriftskvalitet. Passer til modeller som B2338, B2442, B2546, B2650, MB2338, MB2442, MB2546 og MB2650.

Lexmark B232000 koster lige nu 813 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 764 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 764 kr (12. juni 2026) og 813 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 813 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark B232000 / Return Program Toner
813 kr
+ 39 kr fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark Sort Laser Toner
930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner B232000 Sort
1.187 kr
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tonerpatron Lexmark B2338 sort
1.194 kr
+ fri fragt
Total: 1.194 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner B232000 Sort, 3000 Sider
1.327 kr
+ fri fragt
Total: 1.327 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Black Return Program
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark B232000 Tonerkassette sort 3.000 sider B232000 Modsvarer: N/A
1.445 kr
Total: 1.445 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark