Lexmark 80C2SC0

Lexmark 80C2SC0 er en original cyan-tonerpatron, der passer til Lexmark CX-seriens printere, herunder modeller som CX310dn, CX310n, CX410de, CX410dte, CX410e, CX510de, CX510dhe og CX510dthe. Toneren har en kapacitet på op til 2.000 sider ved 5% dækning ifølge ISO/IEC 19798. Den sikrer ensartet farvegengivelse til daglige kontorudskrifter og indgår i Lexmarks retur- og genanvendelsesordning for at reducere affald.

Lexmark 80C2SC0 koster lige nu 1.065 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 948 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 948 kr (09. maj 2026) og 1.085 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.065 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 80C2SC0 / 802SC Cyan Toner
1.065 kr
+ fri fragt
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 802SC Tonerkassette Cyan 80C2SC0 Modsvarer: N/A
1.165 kr
Total: 1.165 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 80C2SC0 Cyan Toner Original
1.186 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Lexmark toner 80C2SC0 cyan
1.410 kr
+ fri fragt
Total: 1.410 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 80C2SC0 802 Return Cyan
1.457 kr
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lexmark Toner Cyan 2k Cx310dn/cx310n Return
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark