Lexmark 78C20K0 Sort Toner

5.0 (7 anmeldelser)
Lexmark 78C20K0 Sort Toner
Bedste pris
Stabil pris
597kr
1.039 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev præcision og driftssikkerhed med Lexmarks sorte 78C20K0 lasertoner. Designet til modeller som CS421 og CX625, kan denne toner levere op til 2000 sider med skarp tekstgengivelse. Perfekt til både hjemmekontoret og professionelle miljøer.

Lexmark 78C20K0 Sort Toner koster lige nu 597 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 708 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 597 kr (29. maj 2026) og 708 kr (20. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 597 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 78C20K0 / Return Program Toner Black
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 78C20K0 Sort Lasertoner Original
779 kr
+ 49 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark toner black 78C20K0, 2.000
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark International
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 2.000 sider
type: Laser