Lexmark 71B2HM0

Lexmark 71B2HM0 er en original magenta toner med høj kapacitet, designet til Lexmark CS- og CX-seriens printere. Toneren leverer fremragende og ensartet udskriftskvalitet fra første til sidste side og giver pålidelige udskriftsresultater. Med en kapacitet på op til 3.500 sider er den velegnet til både kontor og hjem, hvor der stilles krav til kvalitet og holdbarhed. Toneren er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere og giver korrekte indikationer på tonerstatus.

Lexmark 71B2HM0 koster lige nu 1.252 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.215 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.215 kr (09. maj 2026) og 1.291 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.252 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 71B2HM0 / X417 Magenta Toner
1.252 kr
+ fri fragt
Total: 1.252 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette magenta 3.500 sider 71B2HM0 Modsvarer: N/A
1.375 kr
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 71B2HM0 Magenta High Yield Return
1.873 kr
Total: 1.873 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 71b2hm0 Magenta, 3500 Sider
1.905 kr
+ fri fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark