Lexmark 71B2HC0

Lexmark 71B2HC0 er en original cyan tonerpatron med høj kapacitet, der giver op til 3.500 sider. Den er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere og sikrer pålidelige og ensartede udskriftsresultater fra første til sidste side. Toneren passer til flere modeller i Lexmark CS- og CX-serien og giver korrekte indikationer på tonerstatus under brug.

Lexmark 71B2HC0 koster lige nu 1.252 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.215 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.215 kr (09. maj 2026) og 1.291 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.252 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark X417 High Yield Cyan Toner
1.252 kr
+ fri fragt
Total: 1.252 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette cyan 3.500 sider 71B2HC0 Modsvarer: N/A
1.375 kr
Total: 1.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 71B2HC0 Cyan High Yield Return
1.873 kr
Total: 1.873 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 71b2hc0 Cyan, 3500 Sider
1.905 kr
+ fri fragt
Total: 1.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark