Lexmark 70C2HME Magenta Toner

Oplev høj printkvalitet med Lexmark 70C2HME Magenta toner, der sikrer skarpe og levende farver. Ideel til både hjem og kontor, den giver op til 3000 sider med klare udskrifter.

Lexmark 70C2HME Magenta Toner koster lige nu 585 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (20. juni 2026) og 769 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 585 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 70C2HME Magenta toner Original
585 kr
+ 49 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark 702HME Magenta 3000 sider Toner 70C2HME
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette magenta 3.000 sider 70C2HME Modsvarer: N/A
1.335 kr
Total: 1.335 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 70C2HME Magenta Toner Blæk patron / papir sæt Magenta
1.661 kr
+ fri fragt
Total: 1.661 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 70C2HME 702 Magenta Corporate Return
2.093 kr
Total: 2.093 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner