Lexmark 70C2HM0

Lexmark 70C2HM0 er en original magenta toner, der sikrer høj kvalitet og ensartede udskrifter fra første til sidste side. Toneren er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere og giver pålidelige og dynamiske udskriftsresultater. Passer blandt andet til modeller som Lexmark CS310dn, CS310n, CS410dn, CS410dtn, CS410n, CS510de og CS510dte.

Lexmark 70C2HM0 koster lige nu 1.276 kr. En stigning på 21,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.049 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (12. maj 2026) og 1.276 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.276 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 70C2HM0 / 702HM Magenta Return Program Toner
1.276 kr
+ fri fragt
Total: 1.276 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 70C2HM0 Toner Magenta Original
1.431 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.480 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark 702HM Magenta 3000 sider Toner 70C2HM0
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 702HM Tonerkassette Magenta 70C2HM0 Modsvarer: N/A
1.639 kr
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 702h 70c2hm0 Magenta, 3000 Sider
2.214 kr
+ fri fragt
Total: 2.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 70C2HM0 702 Magenta High Yield Return
2.243 kr
Total: 2.243 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark