Lexmark 70C2HK0

Lexmark 70C2HK0 er en original sort toner, der leverer høj kvalitet og ensartet udskriftsresultat fra første til sidste side. Den er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere og passer til brugere, der ønsker pålidelighed og holdbarhed. Toneren har en kapacitet på op til 4000 sider og giver korrekte indikationer på tonerstatus.

Lexmark 70C2HK0 koster lige nu 1.201 kr. En stigning på 14,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.049 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (09. maj 2026) og 1.201 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.201 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 70C2HK0 / 702HK Return Program Toner Black
1.201 kr
+ fri fragt
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 702HK Tonerkassette sort 70C2HK0 Modsvarer: N/A
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 70C2HK0 Toner Sort Original
1.336 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.385 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark 702HK Sort 4000 sider Toner 70C2HK0
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 702h 70c2hk0 Sort, 4000 Sider
1.700 kr
+ fri fragt
Total: 1.700 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 70C2HK0 702 Sort High Yield Return
1.722 kr
Total: 1.722 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark