Lexmark 70C2HC0

Lexmark 70C2HC0 er en original cyan tonerpatron, der er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere. Den leverer pålidelige og ensartede udskriftsresultater fra første til sidste side. Toneren passer til flere Lexmark-modeller og kan udskrive op til 3000 sider med tekst og grafik af høj kvalitet. Ideel til både kontor og hjem, hvor der ønskes professionelle udskrifter og korrekt indikation af tonerstatus.

Lexmark 70C2HC0 koster lige nu 503 kr. En stigning på 13,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 443 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 443 kr (02. juli 2026) og 693 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 503 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 70C2HC0 Toner Cyan Original
503 kr
+ 49 kr fragt
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 70C2HC0 / 702HC Return Program Toner Cyan
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Cyan Return Program
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 702HC Tonerkassette Cyan 70C2HC0 Modsvarer: N/A
1.639 kr
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 702h 70c2hc0 Cyan, 3000 Sider
2.214 kr
+ fri fragt
Total: 2.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark