Lexmark 70C0Z50 Imaging Kit

Bedste pris
Stabil pris
2.606kr
4.532 krSPAR 42%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Lexmark 70C0Z50 Imaging Kit er designet til at give skarpe og levende print med både sort og farvede toner. Det er kompatibelt med flere Lexmark-modeller og sikrer pålidelig ydelse til op til 40.000 sider. Ideel til både kontorbrug og professionel printning.

Lexmark 70C0Z50 Imaging Kit koster lige nu 2.606 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.694 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.606 kr (17. juli 2026) og 2.694 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.606 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 700Z5 Black & Colour Imaging Kit / 70C0Z50
2.606 kr
+ fri fragt
Total: 2.606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lexmark Black & Colour Imaging Kit Sort Farve 40000 sider Printerbilledsæt 70C0Z50
2.835 kr
Total: 2.835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 70C0Z50 BK Image Enhed Original
2.885 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.934 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 700Z5 Tromle til overførsel af toner BK/C/M/Y 70C0Z50 Modsvarer: N/A
2.939 kr
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Black & Colour Imaging Kit Sort Farve 40000 sider Printerbilledsæt 70C0Z50
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Billedenhed 70c0z50, 40000 Sider
4.523 kr
+ fri fragt
Total: 4.523 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Imaging Unit 70C0Z50 Sort, Retur
4.532 kr
Total: 4.532 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark International
Kategori: Printer tromlesæt