Lexmark 602H

Lexmark 602H sort toner er designet til at levere skarpe og klare udskrifter med høj kapacitet op til 10.000 sider. Den passer til flere Lexmark MX-serier og sikrer pålidelig ydelse til kontorbrug.

Lexmark 602H koster lige nu 1.861 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.742 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.742 kr (07. juli 2026) og 1.899 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.861 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 602H Black Lasertoner Sort
1.861 kr
+ fri fragt
Total: 1.861 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 60F2H00 Sort Toner Original
1.966 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.015 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark 602H Sort 10000 sider Toner 60F2H00
2.139 kr
+ fri fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 602H Tonerkassette sort 60F2H00 Modsvarer: N/A
2.309 kr
Total: 2.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 60F2H00 Sort High Yield Return
3.340 kr
Total: 3.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 602h 60f2h00 Sort, 10000 Sider
3.648 kr
+ fri fragt
Total: 3.648 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner