Lexmark 52D2X0E

Lexmark 52D2X0E er en sort original tonerpatron, der er nøjagtigt indstillet til Lexmark printere. Den leverer høj kvalitet og ensartede udskrifter fra første til sidste side. Med en kapacitet på op til 45.000 sider er den velegnet til både dagligdags og krævende udskrivningsopgaver, hvor pålidelighed og holdbarhed er vigtige faktorer.

Lexmark 52D2X0E koster lige nu 2.665 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.335 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.335 kr (09. maj 2026) og 3.169 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.665 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 52D2X0E Sort Toner Original
2.665 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.714 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Black
3.939 kr
+ fri fragt
Total: 3.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette sort 45.000 sider 52D2X0E Modsvarer: N/A
4.365 kr
Total: 4.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 52D2X0E Black Toner Tonerpatron med olierulle Sort
6.092 kr
+ fri fragt
Total: 6.092 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lexmark Toner 522x 52d2x0e Sort, 45000 Sider
8.634 kr
+ fri fragt
Total: 8.634 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unknown