Lexmark 52D0Z00 Imaging Tromle Enhed

Lexmark 52D0Z00 Imaging Tromle Enhed er designet til at levere skarpe og professionelle udskrifter i sort/hvid. Denne tromleenhed, med en kapacitet på op til 100.000 sider, sikrer langvarig og effektiv drift for dine Lexmark-printere i MS- og MX-serien. Perfekt til kontorer med høje printkvalitetskrav.

Lexmark 52D0Z00 Imaging Tromle Enhed koster lige nu 480 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 409 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 409 kr (17. april 2026) og 482 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 52D0Z00 / 520Z Print Imaging Unit Black Printer-billedenhed Sort
480 kr
+ 39 kr fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 520Z Tromle sort 52D0Z00 Modsvarer: N/A
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 52D0Z00 billedenhed 100000 Sider
647 kr
+ 49 kr fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Imaging Unit 52D0Z00 522 Sort, Retur
687 kr
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Image Unit
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner