Lexmark 522X 52D2X00

Lexmark 522X 52D2X00 er en original sort lasertoner, der passer til Lexmark MS811 og MS812 printere. Toneren er designet til at levere høj kvalitet og holdbarhed ved avancerede udskrifter. Den giver printeren korrekte indikationer på tonerstatus og er en del af Lexmarks Return Program. Velegnet til dig, der ønsker pålidelige og professionelle printresultater.

Lexmark 522X 52D2X00 koster lige nu 3.338 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.298 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.298 kr (20. juni 2026) og 3.879 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.338 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 52D2X00 Sort Lasertoner Original
3.338 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.387 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Black Return Program
4.039 kr
+ fri fragt
Total: 4.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 522X Ekstra High Yield Black Toner
4.563 kr
+ fri fragt
Total: 4.563 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 52D2X00 Sort Extra High Yield Return
5.214 kr
Total: 5.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 522X Tonerkassette sort 52D2X00 Modsvarer: N/A
5.529 kr
Total: 5.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner Lexmark MS811dn MS811dtn MS811n
9.200 kr
+ fri fragt
Total: 9.200 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark