Lexmark 522H Sort Lasertoner

Lexmark 522H sort lasertoner leverer op til 25.000 sider med skarpe og klare udskrifter. Specielt designet til Lexmark MS810, MS811 og MS812 printere, sikrer den en pålidelig og effektiv printoplevelse. Ideel til både kontor og hjem, hvor kvalitet og holdbarhed er essentiel.

Lexmark 522H Sort Lasertoner koster lige nu 3.159 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 3.158 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.158 kr (04. juli 2026) og 3.232 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.159 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 52D2H00 / 522H High Capacity Black Toner Lasertoner Sort
3.159 kr
+ fri fragt
Total: 3.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 52D2H00 Sort Lasertoner Original
3.608 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.657 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Lexmark 522H Tonerkassette sort 52D2H00 Modsvarer: N/A
4.535 kr
Total: 4.535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
LEXMARK PB Toner MS810de MS810dn
6.686 kr
+ fri fragt
Total: 6.686 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark Toner Black Return Program
6.759 kr
+ fri fragt
Total: 6.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner