Lexmark 50F2H0E

Lexmark 50F2H0E er en original sort tonerpatron, der er specialudviklet til Lexmark MS-serien. Den sikrer knivskarpe udskrifter med dybt sortniveau og jævn gråskala. Toneren har en kapacitet på op til 5.000 sider og er en del af Lexmarks Corporate Returprogram. Passer til flere modeller i Lexmark MS-serien, herunder 310, 410, 510 og 610.

Lexmark 50F2H0E koster lige nu 1.243 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.180 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.180 kr (09. maj 2026) og 1.279 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.243 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexmark 50F2H0E Black Toner
1.243 kr
+ fri fragt
Total: 1.243 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Lexmark 50F2H0E Black toner Original
1.383 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.432 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Lexmark Tonerkassette sort 5.000 sider 50F2H0E Modsvarer: N/A
1.395 kr
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexmark 502HE Sort 5000 sider Toner 50F2H0E
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lexmark Toner 50F2H0E Sort Corporate Return
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lexmark
Kategori: Tonere og inkjetpatroner