Lexar Professional 2000x 256GB SDXC UHS-II

4.6 (1 anmeldelse)

Lexar Professional 2000x SDXC UHS-II hukommelseskort giver dig 256GB lagerplads med lynhurtige overførselshastigheder på op til 300MB/s. Perfekt til fotografer og videografer, der har brug for effektivitet og pålidelighed i deres arbejde. Med dette hukommelseskort kan du nemt håndtere tunge filer i høj opløsning uden at gå på kompromis med ydeevnen.

Lexar Professional 2000x 256GB SDXC UHS-II koster lige nu 2.837 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.831 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.831 kr (22. juli 2026) og 2.923 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.837 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lexar Professional Gold 2000x SD 300MB/s 256GB
2.837 kr
+ fri fragt
Total: 2.837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lexar Professional GOLD Series SDXC UHS-II Memory Card 256GB 300MB/s
2.899 kr
+ fri fragt
Total: 2.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II U3 R300/W260 256GB Hukommelseskort
4.913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.952 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.9%

Specifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: Flashhukommelseskort