Lenovo V15 G4 IRU

Lenovo V15 G4 IRU er en bærbar computer med 15,6" Full HD-skærm og 1920 x 1080 opløsning. Den drives af en Intel Core i5-13420H processor, 16 GB RAM og 512 GB SSD, hvilket gør den velegnet til multitasking og hurtig adgang til filer. Med Wi-Fi 6, nordisk tastaturlayout og Windows 11 Home er den klar til både arbejde og studie. 180° hængselsdesign giver fleksibilitet i brugen.

Lenovo V15 G4 IRU koster lige nu 4.495 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.295 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.295 kr (09. maj 2026) og 4.495 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.495 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Lenovo V15 Gen 4 15.6" | Core i5 | 16GB | 512GB
4.495 kr
+ fri fragt
Total: 4.495 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Lenovo V15 G4 IRU 15.6tommer
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo V15 G4 Intel Core I5 16gb 512gb 15.6 tommer
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo V15 G4 IRU 15.6 1920 x 1080 i5-13420H 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Home
5.169 kr
+ fri fragt
Total: 5.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo V15 G4 IRU 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) i5-13420H 16GB 512GB Intel UHD Graphics Windows 11 Home
5.249 kr
Total: 5.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Bærbare computere