Lenovo ThinkVision T34WD-40

Bedste pris
Stabil pris
3.187kr
4.759 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Lenovo ThinkVision T34WD-40 er en 34" buet LED-skærm med ultrabredt VA-panel og 3440 x 1440 UWQHD opløsning. Skærmen har 120 Hz opdateringsfrekvens, HDR10-understøttelse og integreret USB-C-docking, hvilket gør den velegnet til effektiv multitasking og designarbejde. Med høj kontrast og bredt farvespektrum opnås præcis billedgengivelse.

Lenovo ThinkVision T34WD-40 koster lige nu 3.187 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.438 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.187 kr (16. juli 2026) og 3.438 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.187 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T34WD-40 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
3.187 kr
Total: 3.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Lenovo ThinkVision T34WD-40 3440x1440 120Hz
3.195 kr
+ fri fragt
Total: 3.195 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 34" skærm ThinkVision T34WD-40
3.457 kr
Total: 3.457 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T34wd-40 Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
3.899 kr
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision T34Wd-40 Led
4.759 kr
+ fri fragt
Total: 4.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme