Lenovo ThinkVision T32UD-40

4.8 (6 anmeldelser)

Lenovo ThinkVision T32UD-40 er en 32" 4K/UHD IPS-skærm, der leverer skarpe detaljer og præcise farver med 99 % sRGB og 10-bit farve. Skærmen har HDR10, 350 cd/m2 lysstyrke og Eyesafe-certificering 2.0 fra TÜV Rheinland for øget komfort. Med USB-C docking, DP Alt Mode og 100 W Power Delivery kan du nemt tilslutte og oplade enheder, mens den ergonomiske stand giver fleksibel justering.

Lenovo ThinkVision T32UD-40 koster lige nu 3.976 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.829 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.829 kr (24. juni 2026) og 4.400 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.976 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" Lenovo ThinkVision T32UD-40 3840x2160 75Hz
3.976 kr
+ fri fragt
Total: 3.976 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Lenovo 32" 4K skærm ThinkVision T32UD-40
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkVision T32UD-40 32 IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 75Hz
4.849 kr
+ fri fragt
Total: 4.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T32ud-40 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
5.624 kr
Total: 5.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme