Lenovo ThinkVision T32h-30

Lenovo ThinkVision T32h-30 er en 31,5-tommer skærm, der tilbyder en fremragende visuel oplevelse med en imponerende 2560 x 1440 opløsning. Det IPS-baserede panel sikrer brede betragtningsvinkler og præcise farver, ideelt til både kontorarbejde og kreative projekter. Med tilslutning via HDMI, DisplayPort og USB-C er denne skærm designet til alsidig og effektiv brug.

Lenovo ThinkVision T32h-30 koster lige nu 2.607 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.534 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.534 kr (21. juli 2026) og 2.938 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.607 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
31.5" Lenovo ThinkVision T32h-30 2560x1440 60Hz
2.607 kr
+ fri fragt
Total: 2.607 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T32h-30 31.5" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.754 kr
Total: 2.754 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T32h-30 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T32h-30 31.5 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 60hz
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Lenovo ThinkVision T32h-30 32" QHD IPS skærm 60 Hz
4.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 4.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo Thinkvision T32H-30 Led
4.119 kr
+ fri fragt
Total: 4.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Lenovo ThinkVision T32h-30 31,5" WQHD-skærm
4.166 kr
Total: 4.166 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.8%

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme