Lenovo ThinkVision T27QD-4v

Lenovo ThinkVision T27QD-4v er en 27" IPS-skærm med QHD-opløsning på 2560 x 1440, der leverer skarpe billeder og brede betragtningsvinkler. Skærmen har en opdateringsfrekvens på 120Hz, indbyggede højttalere og USB-hub (3.2 Gen 1). Den understøtter VESA-montering og har højdejustering, hvilket gør den velegnet til både kontor og hjemmearbejdsplads.

Lenovo ThinkVision T27QD-4v koster lige nu 2.975 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.785 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.785 kr (23. juli 2026) og 3.290 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.975 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Lenovo ThinkVision T27qd-4v 2560x1440 120Hz
2.975 kr
+ fri fragt
Total: 2.975 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Lenovo Thinkvision T27qd-4v 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 120hz
3.014 kr
Total: 3.014 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Lenovo ThinkVision T27qd-4v 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
3.123 kr
Total: 3.123 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Lenovo ThinkVision T27QD-4v 27 IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort 120 Hz
4.029 kr
+ fri fragt
Total: 4.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Computerskærme